Informace pro členy ČRS
Vážené kolegyně a kolegové,
        vzhledem k tomu, že se blíží závěr roku, považujeme za nutné vám připomenout některé povinnosti a seznámit vás s některými novinkami.

            V současné době je nejdůležitější, abyste řádně uzavřeli povolenky k lovu a provedli sumarizaci docházky a úlovků podle navštívených revírů na zadní straně povolenky. Připomínám, že do součtu docházek musí být zahrnuty všechny docházky, tedy i ty bez úlovku.
Řádně uzavřené sumáře musí být odevzdány do 15-ti dnů po skončení platnosti povolenky (pstruhové do 15.12.2019 a mimopstruhové do 15.1.2020). Tyto termíny je nutno dodržet především u celosvazových a celorepublikových povolenek.
Pokud nedodržíte tyto termíny, budou vůči vám uplatněny sankce, které mohou vyústit až v nevydání nové povolenky pro rok 2020.
          Připomínáme, že i v letošním roce je možno zakoupit dárkové poukazy k úhradě nákladů (i částečných), spojených se zakoupením povolenky a vyřešit tím volbu vánočního dárku.
Prodej povolenek na rok 2020 bude zahájen od 4.1.2020 a bude probíhat až do 18.4.2020 podle rozpisu, který je na našich stránkách zveřejněn.
Ceny většiny povolenek zůstávají ve stejné výši jako v minulém roce, ke zvýšení dochází pouze u celosvazových a celorepublikových povolenek. Ceník je rovněž zveřejněn na těchto stránkách.
            Podstatnou změnou pro příští rok je to, že nově bude od členů, kteří kupují jakoukoliv roční povolenku, zaveden příspěvek do Fondu rozvoje revírů. Tento příspěvek schválila konference VÚS pro Sev. Moravu a Slezsko v květnu 2019 a bude sloužit k rozšiřování počtu revírů, jejich kvalitnímu zarybnění a údržbě.
Příspěvek bude vybírán jen k první zakoupené povolence, pokud tedy bude člen zakupovat více povolenek (např. ÚMP + ÚPP, příp. jižní Moravu), platí příspěvek pouze jedenkrát.
Věříme, že pochopíte smysl tohoto příspěvku, neboť v současné době je celá řada atraktivních revírů, jež má ČRS pronajaty, nabízena k odprodeji a je o ně z řad soukromých majitelů mimořádný zájem. Chceme-li tyto revíry nadále udržet, je nutno vstupovat do výběrových řízení a o jejich koupi se ucházet.
 
Přejeme Vám příjemné a pohodové prožití Vánoc.
 
Výbor MO ČRS Bruntál

vložil: Vilém Janíček | zveřejněno: 06. 12. 2019 | přečteno: 122x©2012 - ČRS MO Bruntál, z.s. | převzetí obsahu stránek bez souhlasu vedení ČRS MO Bruntál, z.s. není povoleno | tiskové chyby vyhrazeny.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Layout: White light - Upravil: JoeSoft. Layout (vzhled) byl dále přizbůsoben.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.